EBA 2019 muljed ja galerii

Kui päris aus olla siis ma pigem kõhklesin kas end EBA-le kirja panna või ei. Mul on alati olnud see tunne, et ma pole nn päris blogija ja, et ma pole päris kindel kas on õige mind mõne minu jaoks tuntud blogijaga päriselt võrrelda. Kuna registreerimine algas piisavalt varakult, kui mul veel rohkem aega kooli ja muu elu kõrvalt oli, siis olin ma kindel, et ma oma kodulehte/blogi külastan tihemini kui viimasel ajal. On kahetsusväärne tunnistada, et kui nüüd WordPress-i sisse logisin, siis pidin natuke aega mõtlema, et kuidas uut postitust lisada, sest olgem ausad, ma pole ju siin viimasel väga aktiivne olnud. Ma olen kohutav, ma tean! Ma olen pigem aktiivne mujal sotsiaalmeedias ja ilmselgelt jälgivad enamus inimesed mind Story-de vahenduses Instagramis.
Miks ma oma kodulehte/blogi pole sulgenud?
Sest mulle tegelikult väga meeldib kirjutada aga ainult siis kui selleks vaim ja tuju peale tulevad. Kui ma PEAN midagi kirjutama siis ma pigem ei tee seda. Leian, et Instagram ei võimalda mul alati kõiki oma mõtteavaldusi täies mahus väljendada.

Täna aga saan tõdeda, et mul on äärmiselt hea meel, et ma EBA-l kandideerisin ning ka olenemata ülekoormusvigastusest ka oma kondid kohale vedasin. Ausalt öeldes olin positiivselt üllatunud, et nominendiks tulin ning uhke oli olla koos teravmeelse investeerimistuvi Rahakrati ning armsa ökogurust Nullkuluga nominentide seas. Olen oma kategooria tulemustega rahul ja mu isiklik eelistus oli täpselt samasugune nagu reaalsed tulemused. Ka minu hääl läks mõlemale konkurendile, sest nad on seda kuhjaga väärt. Päriselt. Palju õnne!
Ma olen veendunud, et ma ole pooltki nii kasulik blogija kui nemad, aga ma püüan tulevikus asjalikum olla. Nüüd kui mul on raamitud diplom kodus siis on see hea meeldetuletus, et päris loru ka pole.
Ma olen äärmiselt tänulik kõigile kes minu poolt hääletades mind ja mu tegemisi toetasid! See motiveerib mind edasi kirjutama, ausalt!
Tõsi on see, et ma ei saa nii avalikult ja otse alati kirjutada kui tahaksin, kuna ma ei soovi rohkem kollaseid üle võlli pealkirju meedias, aga kindlasti ma ei hakka mängima kedagi teist, kes ma päriselt ei ole.
Ma ei pea end suureks eeskujuks ja ei taha selleks ka saada. Ma olen lihtsalt üks naissoost kodanik kes püüab saada parimaks versiooniks iseendast, elada tervislikumalt ning mitte lasta oma minevikul või varasematel halbadel valikutel oma tulevikku rikkuda.

EBA-le läksin ma kohale koos ma hea sõbra Henri ja fotograafist sõbranna Ketryniga, kes osaliselt ka jäädvustas ürituse mulle ja ka teile siia blogisse selle postituse alla galeriina.
Ketryniga ma tutvusin CCCP Põgenemistubade pildistamise raames. Ketryn teeb koostööd teise andeka noore fotograafi Taneliga, kellega nad moodustavad “KeTa”. Ketryn ja Tanel on kaks noort fotograafi Pärnust, kes kõige armastavad uusi väljakutseid, areneda ning teha meeldejäävaid pilte. KeTa koduleht: https://www.explorewithketa.com
NB!Kui keegi soovib kasutada Ketryni pilte, siis palun märkida autoriks Ketryn Kustasson ehk @ketrynphotography !

Minu jaoks algas EBA Meet&Greet-iga kus osalesin ja enne mida ma endalegi üllatuseks väga närvis olin. Kuulsin, et mõned teised võtsid klaasikese kangemat närvide rahustuseks, aga kuna ma alkoholiga sina peal pole ja mul retseptiga valuvaigisti õlavigastuse pärast hinge all oli, siis ei julgenud ma alkoholi poole vaadatagi! Närv oli aga korralikult sees ja päriselt maha rahunesin ma alles natuke enne auhindade üleandmist. Vahva oli täna lugeda blogijate Facebooki grupist, et mõnele jäi silma just see, et ma julge ja enesekindlana paistsin. Mul on see “Fake it until you make it” mentaliteet ehk teen näo pähe, et pole häda midagi ning üsna varsti ongi parem! Meet&Greet-i viis läbi imekaunis ja särav Triinu Liis kes minu meelest sai oma ülesandega väga hästi hakkama. Kurb, et osad end Meet&Greetil osaleda lubanud blogijad kohale ei tulnud ja seetõttu panid Triinu Liisi neid lavale kutsudes tobedasse olukorda, aga tänu Triinu Liisi heale suhtlemisoskusele, läbiviidud intervjuud sellest ei kannatanud. Mul on väga heameel, et hiljem ürituse jooksul saime ka veidi rohkem suhelda ning Triinu Liis on täpselt nii siiras, armas ja aus kui ma teistelt kuulnud olin!
Kui oleks minu teha olnud, siis oleksin ma õhtu säravaima kostüümi auhinna andnud sellisele ägedale persoonile nagu seda on @robin.tep
Raske oli mitte märgata ta säravat, silmapaistvat ja julget välimust ja seda tervikuna. Juustest, meigi, riiete kuni kingadeni. Shine bright like a diamond to the max! Mulle avaldas väga muljet!

Kui ma võetud naine poleks ja kõike muud siis ma vist oleksin armunud, sest nö täiesti lampi EBA-l kohtusin ühe ägeda kodukokaga kelle persoon nii väga hästi klappis minu omaga. Või hullumeelsus, või keemia või ma ei tea mis aga apppii… Lili ehk https://kodukootudkokk.com/ kargas mulle kuskilt nurga tagant ligi tervitama ja mul oli tunne, et tunnen teda, või noh, tahan kohe tunda hakata. Ei, see ei ole mingi mineviku mällar või grupikas, ta päriselt oli võhivõõras Merineitsi kostüümis sireen, kes tõstis mind kõrvust ja kellega kohe oli nii väga hea olla! Lisaks tema ägedale olemusele, oli ta koos oma stiilse ja armsa prantslasest kaasaga,kes millegipärast ei läinudki armukadedusest roheliseks, kui ma teatasin, et ma sooviks tema naisega lähemat tutvust teha. Mõelgem, ilus naine ja oskab süüa ka teha, õnnelik prantslane! Kade, kade! 🙂

Kohe ürituse üsna alguses õnnestus mul kohtuda Viivi blogiga ehk https://viiviblogi.wordpress.com/ , kellega tegin ma tutvust läbi ühe Facebooki grupi. Mulle jäid silma tema kommentaarid, positiivsus ja ka blogipostitused. Kummaline, kuidas tegelikult võõra inimese blogi lugedes tekib tunne, et tead ja tahad tunda seda inimest ning kui päris elus kohtud temaga, saad koheselt aru, et ta päriselt ongi nii armas kui ette olid kujutanud. Ma tundsin end väga koduselt ja mugavalt end Viiviga suheldes ja mul on meeletu respekt tema vastu. Viivi blogib elust haruldase geenihaigusega lapsega ja mul oli suur au temaga kohtuda! Tegemist on tugeva ja võimsa naisega!

Eveliisi nägin taaskord küll ainult kaugelt ja korraks aga kord võtan ma julguse kokku ja lendan talle ise peale pikemaks lävimiseks! Oii kuidas mulle meeldib blogis ta otsekohesus ja olek ning need kaks korda mil ma temaga põgusalt kohtunud olen ta olek ja riietusstiil. http://www.estonianwithabackpack.com

Nägin laval lõpuks ära ka ühe armsa vegan blogija keda olen mõnda aega juba jälginud ning kes on oma siirusega võitnud mu südame. Päris elus tundus ta täpselt nii kohutavalt armas kui Instas ja blogis. Naine nagu haldjas, ebamaiselt armas ja naturaalselt väga ilus inimene! Kes muu kui: www.jummeljuurikas.wordpress.com

Suur au oli kohtuda ka neljalapselise pere ema Liiviga kes kirjutab avameelselt ja põnevalt mõtteid ja elust blogis www. kuussidrunit.ee Melu oli üritusel palju ja ei õnnestunud peale teretamise ja kiire pildi pikemalt suhelda, aga kohe päris kindlasti sooviks edastada talle oma kiitused ja tervitused ka läbi selle postituse. Huviga jälgin teda läbi sotsiaalmeedia.

Läbi Facebooki blogijate grupi on mulle muljet avaldanud Võrumaa Sulbi kohviku perenaine Kristina ehk Krahvinna www.krahvinna.ee. Sotsiaalmeedias meeldib mulle teda jälgida ja mulle avaldab muljet tema andekus ning kirjastiil. Ma nägin teda üritusel eemalt mitu korda, aga erinevatel põhjustel oli raske nö sabast kinni saada kuniks ürituse päris lõpus võtsin julguse kokku ja läksin tervitama. Ilus naine, Krahvinna nime vääriline. Nüüd haun plaane, et äkki läheks ka sel suvel Võrru ja vaataks ka päris elus selle Sulbi kohviku üle… 🙂

EBA laval nägin ka ära ühe enda jaoks uue ja huvitava blogija nagu Öökulli blogi ehk https://ookulliblogi.ee kellele läks ka minu hääl ning rõõm, et tuli ka oma kategoorias teisele kohale. Palju õnne!

Noortblogidest võidutses minu vaieldamatult üks lemmikuid noorsportlasi, ei keegi muu kui armas Amani Kiivikas! Olen nii fitnessi võistlustel kui muidu talle pöialt hoidnud ja seda ka seekord! Amani, oled väga võitu väärt ja kirjutad väga hästi! Tore oli Sind kasvõi korraks EBA-l näha! Tubli töö! Amani blogi: amanikiivikasblog.wordpress.com

Spordiblogijate seast võidutses samuti minu lemmik ehk Mariliis oma www.iseoledpaks.ee blogiga! Oii kui särav Mariliis oma kollases kleidis oli ning nagu fitlife-le kohane vedas kõigi kolme auhinnad ka kohale ära. Mariliis tundub nii chill ja mõnus inimene, et kui ma Tartus elaks siis ma tahaks temaga kindlasti aeg ajalt koos trenni teha.

Pere-ja beebiblogidest siis hoitsin ma pöialt Helenile , kuna ta on mu ammune tuttav ning armas inimene ning enda jaoks hiljuti avastatud beebiblogile www.elukaksikutega.eu , kes ka beebiblogi kategooria võitis.

Väga oleksin tahtnud EBA-l tutvuda Getteriga kelle blogi
ttps://ggbetter.blogspot.com on mulle muljet avaldanud ning kes tundub väga armas, soe ja äge inimene olema. Ma hoian talle väga pöialt ning loodan ta blogile pikka iga. Naine kirjutab hästi ja huvitavalt. Minu parimad tervitused talle!

Samuti igatsesin ma EBA-l kohata legendaarset Paksukest, kes sai nii mu hääle kui mõistmise, et miks ta kohale ei tulnud. Põnev oleks küll olnud reaalis ta eeldatavad rasvavoldid või paksuse astme ülevaadata aga draamat oli eelnevalt õhus juba piisavalt.

Mulle meeldis Meelise kõne tugev sisu ja sõnum. Kindlasti tahan kiita ka Mari Leenu meeldejäävalt säravaid ja kadestusväärselt hästi istuvaid kleidivalikuid. Ma ei tea kas olen seda kunagi varem maininud, aga Leenu on Meelisega igas mõttes hea paar! Armastagem või vihakem, aga need kaks inimest täiendavad üksteist! EBA laval ürituse lõpus nendevaheline kallistus kiirgas siirast armastust ja rõõmu! Samuti tänusõnad armsale Sandrale, kes oli korraldustiimis ja oskas alati mu rumalatele küsimustele rõõmuga vastata!
Veelkord tänan ja saadan pikad paid kogu säravale korraldajate tiimile suure tehtud töö eest! Aitäh! 🙂